دکتر حسین فخره

کلینیک تخصصی دندان پزشکی پارس کاشان به منظور ارائه ی خدمات دندان پزشکی با کیفیت  ایده آل و متناسب با توانایی مردم شریف و محروم منطقه در سال 1391 تاسیس شد. در این مجموعه خدمات دندان پزشکی در بخش های عمومی و تخصصی (ایمپلنت، ارتودنسی، اندو، ترمیم و زیبایی، اطفال و جراحی فک و صورت) با مناسب ترین شکل ممکن ارائه می گردد. هم چنین این مرکز با دارابودن بخش های بی هوشی، رادیولوژی، لابراتوار دندان سازی و با بهره گیری از مدرن ترین تجهیزات و مواد مصرفی، توانسته است خدمات دندان پزشکی را با بالاترین سطح ممکن نه تنها در منطقه بلکه در سطح کشوری و فرا کشوری ارائه دهد.

1- انگیزه شما از ایجاد  فضای جدید دندان  پزشکی پارس و ارائه خدمات متنوع دندان پزشکی پارس چه بوده است؟

حرکت در انقلاب اسلامی و مردمی نباید شعار باشد بلکه باید با برنامه عملی حرکت نمود، مسلما مردم شهید پرور کاشان، آران و بیدگل و همه شهرهای همجوار دارای مردمی شریف، متدین و لایق خدمت می باشند و از آنجا که نزدیک به چهاردهه از انقلاب گذشته و این شهرستان ها نیازمند به فضای استاندارد  برای خدمات  عمومی و تخصصی دندان پزشکی بود هیات مدیره کلینیک احساس نمود علی رغم مشکلات عدیده ای که پیش روی دارد تشکیل این مجموعه از ضرورت خاصی برخوردار است که با دعوت از افراد مجرب و متخصص در عرصه ی دندان پزشکی می تواند ایاب و ذهاب به سایر شهرستان ها را کاسته و با کاهش هزینه ها نسبت به مراکز استانها در خدمت مردم شریف و مومن شهرمان باشیم لذا با هدف خدمات بهتر، هزینه کمتر، حذف مسیر ایاب و ذهاب طولانی و دسترسی سریع و مطمئن تر  فضای جدید ایجاد و  شروع به فعالیت نمود.

شایان ذکر است فضای موجود از نظر دسترسی شهروندان و جای پارک وسایل نقلیه و امنیت ایاب و ذهاب مراجعین محترم  نسبت به محیط داخل شهر مطلوب ومورد رضایت می باشد.

2- چه خدماتی در عرصه ی دندان پزشکی ارائه می شود؟

  • ارتودنسی با دندان پزشک متخصص و مجرب ارتودنتیست
  • اندو(درمان ریشه) با دندان پزشک متخصص اندوتیست و رتبه نخست بورد کشوری
  • خدمات بی هوشی با حضور پزشک و کادر متخصص بی هوشی
  • ایمپلنت: نصب یک هزارمین ایمپلنت (کاشت دندان مصنوعی) در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی
  • تمامی خدمات تخصصی و عمومی با پزشکان مجرب

3- وضعیت کیفیت فضا و تجهیزات کلینیک در چه سطحی می باشد؟

این مرکز موفق به کسب گواهینامه کیفیت ایزو 9001  ودر یافت لوح تقدیر ( استانداردهای نوین مدیریت در مراکز بهداشتی درمانی) شده است.

ضمنا  تجهیزات اعم از یونیت ها، دستگاه های بی هوشی،  دستگاه استریل و…..از تجهیزات روزآمد و با کیفیت بسیار مطلوب برخوردار می باشد.

4-نحوه اطلاع رسانی خدمات به مردم چگونه است؟

مهمترین رکن اطلاع رسانی خود مراجعین و توصیه بیماران برای سایرین برای برخورداری از این امکانات می باشد، در ابعاد دیگر رسانه ها، سایت کلینیک (www.parsdentalkashan.ir) ، ایمیل (info@parsdentalkashan) ، صفحه اینستاگرام (parsdentalkashan@) تلفن 03155586555 می باشد.

5- آیا طرح هایی جدیدی برای توسعه ی ارتقای سطح سلامت شهرمان دارید؟

طرح هایی در دستور کار می باشد که اهداف اصلی آن: طرح پیش گیری از ابتلا شهروندان به ناراحتی های دهان و دندان می باشد- طرح حفظ و ترمیم دندان به جای کشیدن دندان و تغییر ضرب المثل قدیمی (دندانی که درد می کند باید کشید به حفظ دندان توسط متخصصین امر) و چند  طرح دیگر که همه ی آنها پس از هماهنگی با معاونت محترم درمان اطلاع رسانی خواهد شد.

6-آیا با شرکت های بیمه ای طرف قرارداد هستید؟

بله: بیمه ایران، بانک تجارت، سپه، صادرات، کشاورزی، مسکن، پارسیان، شهرداری کاشان  شرکت نفت و گاز، پاسارگاد، آموزش و پرورش  و….

7- آیا به نظرات و پیشنهادهای مردم توجه دارید، چگونه:

نظرات و پیشنهادات مردمی مهترین سرمایه و پشتوانه کار ما است و ارائه ی دریافت نظرات از طریق ایمیل و یا تلفن های ارائه شده است.

8- دلیل طولانی بودن برخی نوبت ها برای بیماران چیست؟

برخی موارد به دلیل تخصصی بودن لازمه ی آن ارائه به پزشک متخصص می باشد که طبق برنامه حضور پزشک متخصص نوبت دهی می شود و به عبارتی ما ملزم به انجام کار درست هستیم که از الزامات آن پذیرش زمان لازم می باشد. البته برای کارهای اورژانسی هیچ وقت کلینیک تعلل ندارد و خارج از نوبت اقدام لازم صورت می پذیرد.

9-برای مشاوره ویا ویزیت چه برنامه ای دارید؟

از سال 91 تاکنون برای انجام مشاوره و ویزیت از مراجعین هیچ گونه وجهی دریافت نمی شود و بخش عمده ای از وقت پزشکان ماهر ما به آن اختصاص می یابد و به یقین همه اینها از فضل و محبت خدای بزرگ است.

10-نظر شما در مورد مطب های دندان پزشکی و انتظارات شما چه می باشد و افتتاح دانشکده دندان پزشکی کاشان را چگونه ارزیابی می نمائید؟

کاشان از جامعه ی دندان پزشکی خوب و توانمندی برخوردار است که هر یک در مطب خصوصی یا درمانگاه ها مشغول ارائه خدمات بوده و نقش موثری در ارتقای سلامت جامعه دارند و دندان پزشکی پارس همواره از همکاری و تعامل سازنده و پشتیبانی فکری شان بهره مند بوده و خواهد بود  و برای بکارگیری امکانات موجود آمادگی کامل خود را اعلام می نمائیم.

در خاتمه از همکاری و همراهی مردم شریف و مومن، جامعه ی پزشکی و دندان پزشکی، سازمان نظام پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی، دانشکده دندان پزشکی کاشان و معاونت محترم درمان و مسولین معزز شهر دارالمومنین کاشان خاصه دندان پزشکانی که سختی ها را به جان خریده اند تا عاشقانه در خدمت مردم شهرمان باشند مراتب قدردانی و تشکر هیات مدیره دندان پزشکی پارس را اعلام می نمایم.

شایان ذکر است ایجاد دانشکده دندان پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی کاشان اقدامی شایسته و بسیار ارزنده است که جا دارد این اقدام موثر و سازنده را به مسولین فهیم و مدبر دانشگاه علوم پزشکی و مردم شریف منطقه کاشان تبریک گفت.                                                                                                         حسین فخره ای-مدیر دندان پزشکی پارس کاشان

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.